Erotyczne zmysłowe pokazy. Kamerka na Skype na żywo. Różne fantazje i fetysze.

Po za bielizną oferuję również niezapomniane chwile na Skype. Może być zabawa na dwie kamerki a może być tylko mój pokaz. Pokazy do ust, z głosem.
Mam bardzo bogatą fantazję- u nie nie ma nudy i powtarzalności. Mogę zabawiać się w bieliźnie, która potem trafi do Ciebie, dzięki czemu będziesz czuł mnie blisko. Więcej informacji o tym w zakładce Bielizna.

15 minutowa zabawa na kamerce kosztuje 50 zł. Oferuję w niej nagą zabawę we dwoje, rżnięcie cipki dildoskiem i wiele słodkich pieszczot.

Jeśli masz ochotę na dłuższą zabawę z analem lub jakąś ciekawą fantazję do zrealizowania to koszt takiego pokazu wynosi od 100 zł wzwyż. Jestem otwarta na zdecydowaną większość fetyszy 🙂

Oferuję również zabawę we dwoje na kamerce z wibratorem Lush. Wszystko jest opisane tutaj. 🙂 🙂

Możesz sterować moim orgazmem na odległość!


Napisz do mnie przez formularz kontaktowy. Odpiszę tak szybko, jak tylko będę mogła.

O sposobie dyskretnej i anonimowej płatności dowiesz się w zakładce Płatność i wysyłka

Uzupełnij poniższy formularz, aby umówić się na pokaz. Opisz dokładnie czego oczekujesz oraz podaj termin, który Tobie pasuje. Przed pokazem i płatnością weryfikuję się- dosłownie minuta rozmowy na Skype.

Bardzo proszę tylko zdecydowanych Panów. Erotomani-gawędziarze może znajdą kogoś innego 🙂 Również proszę o zadbanie o kwestie techniczne- nie mogę pozwolić sobie na godzinne czekanie, aż ustawisz kamerę i mikrofon. Szanujmy swój czas 🙂


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe 🙂